Alila Kothaifaru Maldives 5*
€6540
Alila Kothaifaru Maldives 5* https://www.alilahotels.com/kothaifaru-maldives/rooms/
Alila Kothaifaru Maldives 5* е разположен на най-големия атол на Малдивите, заобиколен от кристално чиста вода. Глези своите гости като им предлага незабравимо преживяване и лукс. Островът е с големина 11,2 хектара, а хотелът Alila Kothaifaru Maldives 5* принадлежи към веригата Hyatt. Атолът, в който се намира е един от най-дълбоките в Малдивите и предлага множество възможности за гмуркане с шнорхел и изследване невероятно богатия и разнообразен подводен свят. Курортът разполага с инфинити басейн, фитнес център, библиотека, бутик и детски клуб "Play Alila" (9.30 - 16.30 ч.). Летището е на около 45 минути с вътрешен полет.
Alila Kothaifaru Maldives 5* предлага 80 вили с басейн, от които 36 са разположени над водата, а останалите - на плажа. Всяка вила разполага със със собствен басейн и тераса за слънчеви бани. Елегантната, минималистична архитектура на Alila Kothaifaru Maldives 5* се вписва безпроблемно в пейзажа и позволява на гостите да се потопят в красивата природа. Оборудвани са с легло тип King size, вана, отделен душ тип тропически дъжд, телевизор с плосък екран, WiFi, Удобства за приготвяне на кафе и чай, минибар, сейф и изглед към морето.
Основният ресторант, Seasalt, предлага вкусни ястия от Близкия изток. Umami предлага модерна японска кухня. Бар Mirus на плажа разполага с разнообразно и богато меню с напитки и също предлага леки хапки. На плажа кафене Pibati очаква гостите с бързи закуски и разхладителни напитки. Бар Yakitori е страхотно място да завършите деня с коктейл, вдъхновен от Азия.
СПА центърът се намира в короната на бързо и разполага с 4 стаи за терапии, с прозорди от пода до тавана и невероятна гледка. Може да прекарате свободното си време в йога, във фитнес центъра, в центъра за водни спортове и гмуркане, или да опитате ветроходство, каяк, Гмуркане с шнорхел, гребане в изправено положение, катамаран, курсове по гмуркане и различни екскурзии
Цена на пакет от 6540 евро / 12 791,13 лева на човек при двойно настаняване в Beach Villa.
Цената включва:
- самолетни билети София-Мале-София
- трансфер летище-хотел-летище
- 7 нощувки на база нощувка със закуска
- медицински застраховки
Цената не включва:
- застраховка "Отмяна пътуване"


